Servis a půjčovna

Opravy a seřízení

Naše servisní středisko je vybaveno nejmodernější technikou určenou k provádění záručních i pozáručních oprav široké škály stavebních měřících přístrojů a pomůcek. Mezi nejběžnější opravy patří servis nivelačních přístrojů, stavebních laserů, měřících koleček, dálkoměrů, stavebních stativů a nivelačních latí. Opravy provádíme dle postupů oprav jednotlivých výrobců a v co nejkratším čase.

Ceny oprav se liší podle poškození, ale běžná oprava nivelačního přístroje pro kalibraci je 899,- Kč bez DPH a oprava přístroje po pádu většinou nepřesahuje 3.000,- Kč bez DPH. V případě potřeby je možné domluvit po dobu opravy zapůjčení náhradního měřícího přístroje nebo pomůcky.

Zvažte, zda by nestálo za to, alespoň jednou ročně zkontrolovat Vaše každodenně používané přístroje, stejně tak jako to děláte s Vaším autem nebo i častěji tak, jak to děláte se svým zdravím. Každoroční kontrola přístrojů by měla být standardem přinášející Vám nejen jistotu, ale především splnění předpisů a norem ISO i dalších. Zajišťujeme veškeré kalibrační služby u kalibračních středisek po celé republice, kde máme dohodnuté smluvní ceny.

Servis, seřízení a kalibrace

Zajišťujeme servisní a kalibrační služby geodetických a stavebních přístrojů.